Dołącz do nas

Jakość środowiska naturalnego leży w rękach każdego z nas – również Twoich. Masz realny wpływ na świat, w którym żyjesz. Zacznij działać!


zostań wolontariuszem
Zaproszenie skierowane jest do osób, które chciałby aktywnie włączyć się w nasze działania, dysponują czasem i lubią pracować z ludźmi.  
 

zostań członkiem
Członkiem naszej organizacji może zostać każda osoba, dla której misja i działalność PKE są bliskie. Status członka naszej organizacji można uzyskać wypełniając deklarację członkowstwa. Raz w miesiącu w siedzibie PKE, odbywają się zebrania członków, podczas których omawiane są bieżące działania Klubu, a także prezentowane są ciekawe informacje związane z ochroną środowiska. Zasady członkostwa określa rozdział III naszego Statutu.
 

zostań członkiem wspierającym
Członkiem wpierającym może zostać osoba fizyczna lub prawna, która pragnie wspierać nasze działania finansowo opłacając składkę roczną w ustalonej kwocie. Środki przekazane przez członków wspierających są wykorzystywane na działalność statutową.
 

przekaż dotację
PKE jest organizacją non-profit, co oznacza, że nie działamy dla zysku, jednak aby działania mogły być możliwe potrzebujemy wsparcia finansowego. Jeśli bliskie są Ci nasze cele i działania, przekaż dowolną dotację, dzięki czemu będziemy mogli kontynuować nasze działania. Każda kwota się liczy.
Powiedz o nas swoim znajomym i rodzinie


udostępnij

informacje o działalności PKE swoim znajomym i rodzinie, oni także mogą działać razem z nami.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2016 by PKEGliwice. 

Proudly created with Wix.com